Zmiana sztabu szkoleniowego w ekipie seniorek

Uwaga, uwaga!!!

Informacja z ostatniej chwili,

w dniu dzisiejszym trenerem naszej drużyny seniorek występującej na co dzień w 2 lidze (gr. wschodnia) został KAROL SIPKO, a jego asystentem będzie TOMASZ CHLUDZIŃSKI . Trenerem bramkarek MAREK SZERSZENOWICZ.

Poniżej krótko o naszych trenerach

Karol Sipko

Swoje pierwsze kroki stawiał w drużynie MOSP Jagiellonia Białystok. Właśnie w tym klubie przez 10 lat przeszedł przez wszystkie szczeble szkolenia. Jego pierwszym trenerem był Mirosław Dymek z którym świętował vice mistrzostwo Polski juniorów. Podczas swojej przygody z piłką grał na szczeblu 3 i 4 ligi w klubach Sokół Sokółka, Supraślanka Supraśl, Pogoń Łapy oraz Puszcza Hajnówka. Z naszym klubem związany od kwietnia 2018 r., aktualnie z sukcesami prowadzi drużynę orlika i orliczek. Trener z licencją UEFA B.

Tomasz Chludziński

Wychowanek ŁKS Łomża, w którym to klubie miał przyjemność występować zarówno na każdym szczeblu rozgrywek młodzieżowych jak i zadebiutować w drużynie seniorów. W swojej przygodzie z piłką seniorską występował na poziomie 2 i 3 ligi. Z Włókniarzem związany od czerwca 2019 roku, aktualnie w naszym klubie prowadzi drużynę żaków i orlików. Trener z licencją UEFA B (w trakcie kursu UEFA A) oraz trener przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży. W swojej codziennej pracy inspiruje się metodologią fundamentów gry.

Marek Szerszenowicz

Absolwent Szkoły Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie uzyskał tytuł Trenera I klasy piłki nożnej. Legitymuje się Dyplomem UEFA A, europejskiej unii piłkarskiej. Posiada 17 – letnie doświadczenie w pracy trenerskiej na różnym poziomie rozgrywkowym z różnymi kategoriami wiekowymi. Członek Wydziału Szkolenia Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Przez 5 lat prowadził Reprezentacje Województwa Podlaskiego rocznika 1996. Uczestnik licznych szkoleń, konferencji i zagranicznych staży szkoleniowych. Od Sierpnia 2009 roku nieprzerwanie związany z Klubem Sportowym Włókniarz Białystok.

TRENEROM ŻYCZYMY POWODZENIA ORAZ SAMYCH SUKCESÓW

Sponsorzy