Trenerzy

Drużyny męskie

MONIKA CZUDZINOWICZ

Trenerka z licencją UEFA B, z wieloletnim doświadczeniem jako zawodniczka, zarówno na boiskach trawiastych jak i na parkiecie. Grająca w piłkę nożną od 14 roku życia, wychowanka KS Michałowo, który reprezentowała w rozgrywkach 1 ligi kobiet. Grała również w takich drużynach jak: Wissa Szczuczyn, MOSiR Mońki, EKO-SPORT Białystok oraz Helios Białystok. Od 2015 roku sędzia piłki nożnej wszystkich klas rozgrywkowych kobiet, od 2016 roku sędzia Futsalu wszystkich kategorii kobiecych i męskich na szczeblu centralnym, a od 2022 sedzia miedzynadowa FIFA. Jej największą pasją jest Futsal, którym w przyszłości chciałaby się zająć i trenować najmłodszych. Uwielbia współpracować z najmłodszymi dziećmi. W naszym Klubie pracuje jako Trener w drużynie Skrzat starszy i jako Asystent Trenera w drużynie Młodzik starszy.

ŁUKASZ JANCZEWSKI

Trener z licencją UEFA B, wychowanek Hetmana Białystok, w ostatnim czasie jako zawodnik Pasji Kleosin, w naszym Klubie od 2021 roku, obecnie Trener drużyny Żak młodszy oraz grup szkolnych. Jego mottem jest sumienna praca i dążenie do wychowania przyszłych zawodników dla drużyny Seniora Włókniarza Białystok

MAREK SZERSZENOWICZ

Magister wychowania fizycznego, ukończył w 2005 roku Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest absolwentem Szkoły Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie uzyskał tytuł Trenera I klasy piłki nożnej. Legitymuje się Dyplomem UEFA A, europejskiej unii piłkarskiej. Posiada 17 – letnie doświadczenie w pracy trenerskiej na różnym poziomie rozgrywkowym z różnymi kategoriami wiekowymi. Członek Wydziału Szkolenia Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Przez 5 lat prowadził Reprezentacje Województwa Podlaskiego rocznika 1996. Uczestnik licznych szkoleń, konferencji i zagranicznych staży szkoleniowych. Od Sierpnia 2009 roku nieprzerwanie związany z Klubem Sportowym Włókniarz Białystok, w obecnej chwili Trener zespołu Orlik Starszy oraz trener bramkarzy.

PIOTR KULGAWCZUK

Trener, licencja UEFA B, wychowanek MOSP Jagiellonii Białystok z którym zdobył wicemistrzostwo Polski Juniorów, następnie zawodnik innych podlaskich klubów: Tura Bielsk Podlaski, Promienia Mońki, Supraślanki Supraśl i Warmii Grajewo.
W roli trenera awans z zespołem Promil Białystok z B-Klasy B do A-Klasy, a następnie do Ligi Okręgowej , asystent w roczniku 2006 AP Jagiellonia Białystok, od 2018 roku trener w Szkółce Piłkarskiej Champions. W sezonie 2020/2021 trener i zawodnik Piłkawki Białystok. Od sezonu 2021/22 pracuje w naszym Klubie, obecnie jako Trener zespołów Młodzik młodszy, Orlik młodszy oraz Trener bramkarzy.

TOMASZ BAKUN

Człowiek całe życie związany z piłką nożną, zawodnik drużyn takich jak Jagiellonia Białystok, Śniardwy Orzysz, Jurand Bemo Piskie, Ognisko Starosielce, Włókniarz Białystok, legitymujący się licencja Grassroots C, od 2021 roku jako Trener asystent drużyn Orlika młodszego, Żaka młodszego a obecnie Młodzika Starszego.

MARIUSZ KOTELCZUK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, Trener z licencja UEFA B, jako zawodnik bramkarz w Gryfie Gródek, Hetman Białystok a następnie Trener w obu Klubach, od sezonu 2020/2021 współpracuje jako Trener w grupie Młodzik starszy.

PIOTR ZUBRYCKI

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji Publicznej (2007) oraz Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku (2017), obecnie licencja UEFA B. Jako zawodnik -wychowanek Hetmana Białystok, grał w tym Klubie w drużynach młodzieżowych w latach 1995- 2007, następnie zawodnik Pasji Kleosin w drużynie seniorów w latach 2007-2009, oraz w sezonie 2020/21 tego samego Klubu na szczeblu ligi okręgowej. Do swoich sukcesów może zaliczyć Mistrzostwo woj. podlaskiego w barwach Hetmana Białystok w latach 2003 oraz 2004. Swoje doświadczenie boiskowe postanowił przekazywać na początku swojej pracy najmłodszym, od sezonu 2020/21 w drużynie Skrzaty Włókniarza Białystok, a następnie asystent w drużynach: Żak młodszy, Orlik młodszy oraz Młodzik starszy. Obecnie Trener drużyny Trampkarz i asystent Orlik Starszy.

WOJCIECH SOKÓŁ

Magister wychowania fizycznego, trener z licencją UEFA A. Były zawodnik klubów Włókniarz Białystok, MZKS Wasilków oraz Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Trener z 22 letnim doświadczeniem w pracy zarówno z seniorami jak i dziećmi i młodzieżą w każdej kategorii wiekowej, obecnie pracujący z grupą chłopców Juniora

JULIUSZ CEZARY ŁASKI

Magister wychowania fizycznego, ukończył w 1990 roku Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, następnie AZS AWF Gdańsk, Szkołę Trenerów Piłki Nożnej PZPN przy AZS AWF Warszawa, Trener Klasy Mistrzowskiej, obecnie UEFA A, wieloletni Trener w zespołach Jagiellonii Białystok (wicemistrzostwo Polski z juniorami młodszymi-2007 rok), Włókniarza Białystok, pracownik Akademicki, uczestnik kursów i Konferencji piłkarskich. Od 2021 roku w naszym Klubie Trener drużyny męskiej Seniorów.

MICHAŁ ŚLIWOWSKI

Trener z licencją UEFA B. Wychowanek Włókniarza Białystok, sukcesy jako zawodnik :2008/2009-awans do 4 ligi, 2010/2011 finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Następnie zawodnik podlaskich drużyn: Gryf Gródek 2012/2013(4liga), Puszcza Hajnówka 2013/2014(awans do 3 ligi), 2014/2015 (3liga), BKS Jagiellonia Białystok (5liga), Hetman Białystok rok 2017(5liga).Debiut trenerski sezon 2015/2016 jako grający trener BKS Jagiellonia Białystok (liga okręgowa). We Włókniarzu Białystok jako trener grup młodzieżowych od sezonu 2017/2018.Trener jest Absolwentem Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku a pracuje jako asystent w drużynie żak młodszy oraz gra jako zawodnik w drużynie Seniorów Włókniarza Białystok.

 

Drużyny kobiece

 

KAROLINA SZÓSTKO

zawodniczka drużyny seniorek naszego Klubu, od 2021 roku legitymująca się licencją Grassroots C, z zamiłowania do piłki ropoczęła swoją pracę jako Trenerka grup szkolnych, w przyszłości planuje rozwijać się i pracować jako Trener grup młodzieżowych naszego Klubu.

 
EWELINA FIODORCZUK-SIPKO

Absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Zdrowie Publiczne, Trenerka z licencją UEFA B. Od 2013 roku sędzia piłki nożnej wszystkich klas rozgrywkowych kobiet, a od 2016 roku Trener drużyn dziewcząt w AP Jagiellonia Białystok. Obecnie od 2019 roku Trenerka pasjonatka najmłodszych grup dziewczęcych KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK, gdzie zaraża pozytywną energią a także świetną zabawą. Ukończyła kurs „Długofalowy Rozwój Motoryczny w Piłce Nożnej”. Obecnie Trenerka grup dziewczęcych Żaczki i Orliczki oraz trener grup dziecięcych w szkołach jak również Trenerka prowadząca UEFA PLAYMKERS.

EWA KARPOWICZ

Absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Od 2018 roku Trener i asystent młodzieżowych w TOP54 w Białej Podlaskiej, pierwsza i jedyna Trenerka z licencją UEFA A w woj.podlaskim, Od sezonu 2022/23 w naszym Klubie, pracująca jako Trener zespołów Żak Starszy oraz Młodziczki.

KAROL SIPKO

Trener z licencją UEFA B, wychowanek MOSP Jagiellonia Białystok z którą zdobył tytuł vice mistrza polski Juniorów, Znany z podlaskich boisk z  występów w drużynach Pogoń Łapy, Supraślanka Supraśl, Puszcza Hajnówka, Sokół Sokółka. Aktualnie Trener Seniorek w Klubie Sportowym Włókniarz Białystok.

 

Sponsorzy