WOOOW, UEFA PLAYMAKERS W SP51 !!!

UEFA, PZPN i Disney postanowili połączyć siły efektem czego będzie super zabawa!!! Zapraszamy dziewczynki w wieku 5-8 lat

Jesteśmy dumni, mogąc ogłosić, że jako jeden z pierwszych w kraju, a nawet w Europie dołączyliśmy do pilotażowego programu UEFA PLAYMAKERS,  dzięki któremu razem z UEFA i DISNEY pomożemy dziewczynkom w Polsce pokochać piłkę! Dzięki współpracy Klubu Sportowego Włókniarz i Szkoły Podstawowej nr 51 im.Ludwika Zamenhofa zostaliśmy jednym z 30 ośrodków w Polsce.

UEFA i Disney opracowały przełomowy program piłkarski, który na zajęciach wykorzystuje innowacyjne podejście do opowiadania historii z  udziałem ukochanych postaci Disneya. W przeciwieństwie do tradycyjnych programów piłkarskich na zajęciach specjalnie przeszkoleni trenerzy wyposażeni w sprzęt sportowy zachęcać będą uczestników do odgrywania ról popularnych postaci, takich jak Elastyna, Violet, Pan Iniemamocny, wcielając w życie sceny akcji z filmów.

Program ten skierowany jest do dziewczynek w wieku 5-8 lat, by zachęcić je sportu poprzez środowisko stworzone specjalnie dla nich.

Pierwsze zajęcia skupiać się będą na budowaniu pewności siebie u dziewcząt podczas ruchu, zachęcaniu do kreatywnego myślenia i łatwej komunikacji z przyjaciółmi. Następne zapoznają dziewczęta z podstawowymi umiejętnościami piłkarskimi, ale program nadal kłaść będzie nacisk na to, by sport był przede wszystkim zabawą.

 

Sponsorzy